Nowe posty narzędzia i elektronarzędzia

Narzędzia i elektronarzędzia 

Narzędzia i elektronarzędzia Aktualności

OPIS

Bosch PushDrive Go 3.6V

Wkrętarka akumulatorowa Bosch PushDrive Go 3.6V do zastosowań czysto amatorskich, ale przyda się napewno w niejednym warsztacie. Technologia Bosch PushDrive doskonale powinna spełnić wymagania niejednego majsterkowicza.

 

Link do wkrętarki Bosch PushDrive Go 3.6V

Ceneo - https://bit.ly/2VH9Fye

Amazon - https://amzn.to/2xwtK2k

 

Dane techniczne:

Napięcie akumulatora 3,6 V Pojemność akumulatora 1,5 Ah Prędkość obrotowa bez obciążenia 360 min-1 Maks. moment obrotowy 5 Nm Maks. moment obrotowy, wkręcanie miękkie/twarde 2,5 / 5 Nm Czas ładowania 1,5 h Ciężar urządzenia 0,28 kg Maks. średnica śrub 5 mm 

#bosch#pushdrive #test #wkrętarka

narzędzia, narzedzi, narzędzie, elektronarzędzia,

ZAKUPY

Narzędzia i elektronarzędzia
Narzędzia i elektronarzędzia
Budowa i remont na Ceneo.pl


Grupa „ Elektronarzędzia Fans Polska” jest grupą ,ktora. powstała z myślą o stworzeniu przestrzeni do wymiany informacji, aktualności, doświadczeń i prezentacji ciekawostek na temat elektronarzędzi zarówno markowych jak i dyskontowych, jak również do zawierania kontaktów handlowych czy Kupna/sprzedaży narzędzi używanych.Jeżeli interesujesz się testami i prezentacjami produktow, to zapraszam do  kanału Instumentarium na YouTube i oglądania kolejnych filmów oraz komentowania materiałów.
Interesujesz się nowinkami technicznymi i technologicznymi?Narzędzia i elektronarzędzia
Narzędzia i elektronarzędzia
instrumentarium.com.pl-Największy Portal internetowy z narzędziami

Na portalu informacyjnym instrimentarium.com.pl znajdziesz narzędzia i elektronarzędzia dla profesjonalistów branży budowlanej, montażowej i remontowej, a także dla entuzjastów majsterkowania, i amatorów  wykonywania drobnych remontów czy napraw  , u znajomych, w domu  czy warsztacie. Elektronarzędzia, które z pewnością się przydadzą takie jak wiertarka, wkrętarka, pilarka czy szlifierka warto mieć w swojej kolekcji. Portal informacyjny  zawiera opisy najnowszych produktów z branży elektronarzędzi oraz szczegółowe testy i prezentacje narzędzi i elektronarzędzi. Na naszym Portalu znajdziesz także bierzące aktualnosci z branży elektronarzędziowej ciekawostki i porady jak sprawnie posługiwac sie narzędziami by móc wywiercić  otwór, wkręcać śruby, czy szlifować i ciąć wszelkiego rodzaju powierzchnie, skuwać tynki lub kafelki ,i burzyć ściany. Wśród asortymentu dostępnego w Naszym portalu  informacyjnym elektronarzędzi, warto zwrócić uwagę na produkty znanych i cenionych na całym świecie marek taki jak Makita, Bosch, Hilti, Hikoki, DeWalt, Festol.